GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Ulqin, Mali i Zi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

21:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

04:00UlqinStacioni Ulqin

Union
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

06:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Shkëndija
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 1 orë, 15 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:00UlqinStacioni Ulqin

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë
Çmimi total: 15
1

06:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

07:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Bare-Turs
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 1 orë
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:00UlqinStacioni Ulqin

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15
1

06:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

07:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Arena-Trav
1.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 45 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:00UlqinStacioni Ulqin

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

07:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

07:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
1.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 15 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:00UlqinStacioni Ulqin

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë
Çmimi total: 15
1

15:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Lindi Tours Vushtri
1.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 1 orë, 15 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë
Çmimi total: 15
1

15:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Aurela Tour
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 1 orë
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Sion Tours
1.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 45 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

15:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 30 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

16:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
1.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 15 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë
Çmimi total: 15
1

19:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Lindi Tours Vushtri
1.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 15 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:00UlqinStacioni Ulqin

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.