GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ulqin, Mali i Zi Mitrovicë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

18:30UlqinStacioni Ulqin

01:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

Union
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:45UlqinStacioni Ulqin

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: BalliPritja: 15 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Balli
1.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 3 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.