GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lubizhdë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:45Prizren

05:50LubizhdëStacioni Lubizhdë

07:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Didi
?€

06:00Prizren

06:05LubizhdëStacioni Lubizhdë

07:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbëria Turist
?€

06:15Prizren

06:20LubizhdëStacioni Lubizhdë

08:12PrishtinëStacioni Prishtinë

Drini Reisen
?€

06:35Prizren

06:40LubizhdëStacioni Lubizhdë

08:32PrishtinëStacioni Prishtinë

Fidani Turs
?€

06:50Prizren

06:55LubizhdëStacioni Lubizhdë

08:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Reisen
?€

07:10Prizren

07:15LubizhdëStacioni Lubizhdë

09:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhur Tours
?€

07:55Prizren

08:00LubizhdëStacioni Lubizhdë

09:52PrishtinëStacioni Prishtinë

Erlines
?€

08:05Prizren

08:10LubizhdëStacioni Lubizhdë

10:02PrishtinëStacioni Prishtinë

Tosa
?€

08:40Prizren

08:45LubizhdëStacioni Lubizhdë

10:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Halimaj
?€

09:00Prizren

09:05LubizhdëStacioni Lubizhdë

10:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharri
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.