GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Lubizhdë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:35PrishtinëStacioni Prishtinë

14:14LubizhdëStacioni Lubizhdë

14:20Prizren

Jeta
?€

12:50PrishtinëStacioni Prishtinë

14:29LubizhdëStacioni Lubizhdë

14:35Prizren

Erza
?€

13:05PrishtinëStacioni Prishtinë

14:44LubizhdëStacioni Lubizhdë

14:50Prizren

Didi
?€

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:39LubizhdëStacioni Lubizhdë

15:45Prizren

Bashkimi Reisen
?€

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

16:09LubizhdëStacioni Lubizhdë

16:15Prizren

Zhur Tours
?€

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

16:59LubizhdëStacioni Lubizhdë

17:05Prizren

Dardi
?€

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

17:29LubizhdëStacioni Lubizhdë

17:35Prizren

Arbëria Turist
?€

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:19LubizhdëStacioni Lubizhdë

18:25Prizren

Bres Turs
?€

16:55PrishtinëStacioni Prishtinë

18:34LubizhdëStacioni Lubizhdë

18:40Prizren

Halimaj
?€

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:54LubizhdëStacioni Lubizhdë

19:00Prizren

Erlines
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.