GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Lozana, Zvicër Bujanoc, Serbi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:00LozanaStacioni Lozana

13:59BujanocStacioni Bujanoc

Durmo Tours
100€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00LozanaStacioni Lozana

13:59ShkupStacioni Shkup

Durmo Tours
100€
2
Ndërrim në: Ni˜°Ekspres-NisPritja: 2 orë, 46 minuta
3

16:45ShkupStacioni Shkup

18:05BujanocStacioni Bujanoc

Ni˜°Ekspres-Nis
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 5 minuta
Çmimi total: 100
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.