GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Munich, Gjermani Bujanoc, Serbi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

18:30MunichStacioni Munich

18:29BujanocStacioni Bujanoc

Try Tours
80€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30MunichStacioni Munich

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Atmaxha
70€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 3 orë, 5 minuta
3

11:05PrishtinëStacioni Prishtinë

11:58BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 28 minuta
Çmimi total: 70
1

17:30MunichStacioni Munich

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
70€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 1 orë, 50 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:43BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~23 orë, 13 minuta
Çmimi total: 70
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.