GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Munich, Gjermani Ferizaj, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:30MunichStacioni Munich

16:30FerizajStacioni Ferizaj

Barileva
70€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:30MunichStacioni Munich

16:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
70€
2
Ndërrim në: AziziPritja: 31 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:50FerizajStacioni Ferizaj

Azizi
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 20 minuta
Çmimi total: 70
1

17:30MunichStacioni Munich

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
70€
2
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 30 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:20FerizajStacioni Ferizaj

Dritoni-Reisen
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 50 minuta
Çmimi total: 70
1

17:30MunichStacioni Munich

16:40GjilanStacioni Gjilan

Barileva
70€
2
Ndërrim në: HerolindiPritja: 40 minuta
3

17:20GjilanStacioni Gjilan

18:09FerizajStacioni Ferizaj

Herolindi
2.3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 39 minuta
Çmimi total: 70
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.