GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Munich, Gjermani Gjilan, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:30MunichStacioni Munich

16:40GjilanStacioni Gjilan

Barileva
70€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:30MunichStacioni Munich

16:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
70€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 31 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:14GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 44 minuta
Çmimi total: 70
1

17:30MunichStacioni Munich

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
70€
2
Ndërrim në: DalinaPritja: 40 minuta
3

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

15:54GjilanStacioni Gjilan

Dalina
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 24 minuta
Çmimi total: 70
1

17:30MunichStacioni Munich

16:30FerizajStacioni Ferizaj

Barileva
70€
2
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 30 minuta
3

17:00FerizajStacioni Ferizaj

17:49GjilanStacioni Gjilan

Dritoni-Reisen
2.3€
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 19 minuta
Çmimi total: 72.3
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.