GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Augsburg, Gjermani Bujanoc, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00AugsburgStacioni Augsburg

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
70€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 1 orë, 50 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:43BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 43 minuta
Çmimi total: 70

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.