GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Augsburg, Gjermani Suharekë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00AugsburgStacioni Augsburg

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
70€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 30 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:43SuharekëStacioni Suharekë

Zhur Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~23 orë, 43 minuta
Çmimi total: 70

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.