GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Frankfurt, Gjermani Bujanoc, Serbi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00FrankfurtStacioni Frankfurt

07:59BujanocStacioni Bujanoc

Fershped Reisen
90€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:30FrankfurtStacioni Frankfurt

07:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
80€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 3 orë, 36 minuta
3

11:05PrishtinëStacioni Prishtinë

11:58BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 28 minuta
Çmimi total: 80
1

08:00FrankfurtStacioni Frankfurt

07:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Fershped Reisen
90€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 3 orë, 6 minuta
3

11:05PrishtinëStacioni Prishtinë

11:58BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 58 minuta
Çmimi total: 90
1

10:00FrankfurtStacioni Frankfurt

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
90€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 1 orë, 50 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:43BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 43 minuta
Çmimi total: 90
1

12:00FrankfurtStacioni Frankfurt

11:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Vector Travel
90€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 3 orë, 51 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:43BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 43 minuta
Çmimi total: 90
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.