GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Frankfurt, Gjermani Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:30FrankfurtStacioni Frankfurt

07:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
80€
2
Ndërrim në: MotojaPritja: 1 orë, 1 minuta
3

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:25ShkupStacioni Shkup

Motoja
8.5€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 55 minuta
Çmimi total: 88.5
1

07:30FrankfurtStacioni Frankfurt

07:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
80€
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 2 orë, 31 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 25 minuta
Çmimi total: 88.5
1

07:30FrankfurtStacioni Frankfurt

07:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
80€
2
Ndërrim në: AlbusiPritja: 4 orë, 1 minuta
3

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:26ShkupStacioni Shkup

Albusi
8€
Kohëzgjatja totale:~29 orë, 56 minuta
Çmimi total: 88
1

07:30FrankfurtStacioni Frankfurt

07:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Deva Tours
80€
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 5 orë, 1 minuta
3

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:25ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Kohëzgjatja totale:~30 orë, 55 minuta
Çmimi total: 88.5
1

07:30FrankfurtStacioni Frankfurt

07:29PrizrenStacioni Prizren

Deva Tours
80€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 1 orë, 31 minuta
3

09:00PrizrenStacioni Prizren

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
9€
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 48 minuta
Çmimi total: 9

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.