GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lipjan, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:25Prizren

15:00LipjanStacioni Lipjan

15:22PrishtinëStacioni Prishtinë

Mir Turs
?€

13:45Prizren

15:20LipjanStacioni Lipjan

15:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Halimaj
?€

14:05Prizren

15:40LipjanStacioni Lipjan

16:02PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharri
?€

14:50Prizren

16:25LipjanStacioni Lipjan

16:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Erlines
?€

15:10Prizren

16:45LipjanStacioni Lipjan

17:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Reisen
?€

15:35Prizren

17:10LipjanStacioni Lipjan

17:32PrishtinëStacioni Prishtinë

Jeta
?€

16:00Prizren

17:35LipjanStacioni Lipjan

17:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhur Tours
?€

18:10LipjanStacioni Lipjan

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Edison
?€

16:40Prizren

18:15LipjanStacioni Lipjan

18:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
?€

17:30Prizren

18:45LipjanStacioni Lipjan

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Nt Dardani
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.