GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Krujë, Shqipëri Prizren, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00KrujëStacioni Krujë

15:00TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 30 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:10PrizrenStacioni Prizren

Memi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.