GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Krujë, Shqipëri Prrenjas, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00KrujëStacioni Krujë

08:00DurrësStacioni Durrës

Shkelzeni - Agjensi
?Lekë
2
Ndërrim në: EigaPritja: 30 minuta
3

08:30DurrësStacioni Durrës

10:35PrrenjasStacioni Prrenjas

Eiga
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
1

08:00KrujëStacioni Krujë

09:00TiranëStacioni Tiranë

A & A-Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

09:30TiranëStacioni Tiranë

11:09PrrenjasStacioni Prrenjas

Beam Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
1

08:00KrujëStacioni Krujë

09:00TiranëStacioni Tiranë

A & A-Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

09:30TiranëStacioni Tiranë

11:09PrrenjasStacioni Prrenjas

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
1

08:00KrujëStacioni Krujë

09:00TiranëStacioni Tiranë

A & A-Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Kei Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

09:30TiranëStacioni Tiranë

11:09PrrenjasStacioni Prrenjas

Kei Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
1

08:00KrujëStacioni Krujë

09:00DurrësStacioni Durrës

Shkelzeni - Agjensi
?Lekë
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 15 minuta
3

09:15DurrësStacioni Durrës

11:20PrrenjasStacioni Prrenjas

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
1

10:00KrujëStacioni Krujë

11:00TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
2
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 30 minuta
3

11:30TiranëStacioni Tiranë

13:09PrrenjasStacioni Prrenjas

Shqiponja Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

11:00KrujëStacioni Krujë

12:00TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
2
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 30 minuta
3

12:30TiranëStacioni Tiranë

14:09PrrenjasStacioni Prrenjas

Shqiponja Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

12:00KrujëStacioni Krujë

13:00TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
2
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 30 minuta
3

13:30TiranëStacioni Tiranë

15:09PrrenjasStacioni Prrenjas

Shqiponja Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

12:00KrujëStacioni Krujë

13:00DurrësStacioni Durrës

Durresi
?Lekë
2
Ndërrim në: Sula Travel 06Pritja: 30 minuta
3

13:30DurrësStacioni Durrës

15:35PrrenjasStacioni Prrenjas

Sula Travel 06
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
Çmimi total: 250 Lekë
1

13:00KrujëStacioni Krujë

14:00TiranëStacioni Tiranë

A & A-Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 30 minuta
3

14:30TiranëStacioni Tiranë

16:09PrrenjasStacioni Prrenjas

Shqiponja Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.