GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Krujë, Shqipëri Berat, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00KrujëStacioni Krujë

11:00DurrësStacioni Durrës

Shkelzeni - Agjensi
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 29 minuta
3

11:29DurrësStacioni Durrës

13:15BeratStacioni Berat

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

11:00KrujëStacioni Krujë

12:00DurrësStacioni Durrës

Shkelzeni - Agjensi
?Lekë
2
Ndërrim në: Niagara-KrPritja: 20 minuta
3

12:20DurrësStacioni Durrës

14:22BeratStacioni Berat

Niagara-Kr
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 22 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

11:00KrujëStacioni Krujë

12:00DurrësStacioni Durrës

Shkelzeni - Agjensi
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 29 minuta
3

12:29DurrësStacioni Durrës

14:15BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

12:00KrujëStacioni Krujë

13:00DurrësStacioni Durrës

Durresi
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 29 minuta
3

13:29DurrësStacioni Durrës

15:15BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

14:00KrujëStacioni Krujë

15:00DurrësStacioni Durrës

Durresi
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 29 minuta
3

15:29DurrësStacioni Durrës

17:15BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

16:00KrujëStacioni Krujë

17:00DurrësStacioni Durrës

Durresi
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 29 minuta
3

17:29DurrësStacioni Durrës

19:15BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.