GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Athinë, Greqi Berat, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

21:00AthinëStacioni Athinë

06:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
30€
2
Ndërrim në: Irbra TransportPritja: 25 minuta
3

07:15VlorëStacioni Vlorë

09:19BeratStacioni Berat

Irbra Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~12 orë, 19 minuta
1

21:00AthinëStacioni Athinë

06:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
30€
2
Ndërrim në: Sal - EriPritja: 2 orë, 10 minuta
3

09:00VlorëStacioni Vlorë

11:14BeratStacioni Berat

Sal - Eri
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~14 orë, 14 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.