GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Athinë, Greqi Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00AthinëStacioni Athinë

04:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
30€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 40 minuta
3

05:30VlorëStacioni Vlorë

08:00TiranëStacioni Tiranë

Interbus Vlora
6€
Kohëzgjatja totale:~13 orë
Çmimi total: 6
1

21:00AthinëStacioni Athinë

06:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
30€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 40 minuta
3

07:30VlorëStacioni Vlorë

10:00TiranëStacioni Tiranë

Interbus Vlora
6€
Kohëzgjatja totale:~13 orë
Çmimi total: 6
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.