GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Athinë, Greqi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00TiranëStacioni Tiranë

01:00AthinëStacioni Athinë

AMR Travel
40€

Informata

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:58VlorëStacioni Vlorë

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 32 minuta
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

02:20AthinëStacioni Athinë

Ruci Tours
30€
Kohëzgjatja totale:~13 orë, 20 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.