GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Konispol, Shqipëri Fier, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00KonispolStacioni Konispol

17:56FierStacioni Fier

20:15Tiranë

Anbastar
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:45KonispolStacioni Konispol

07:30SarandëStacioni Sarandë

Mehmeti Trans
300Lekë
2
Ndërrim në: Trans DeaPritja: 30 minuta
3

08:00SarandëStacioni Sarandë

10:36FierStacioni Fier

Trans Dea
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 51 minuta
Çmimi total: 300 Lekë
1

07:00KonispolStacioni Konispol

07:45SarandëStacioni Sarandë

Ylma Konispol
300Lekë
2
Ndërrim në: Trans DeaPritja: 15 minuta
3

08:00SarandëStacioni Sarandë

10:36FierStacioni Fier

Trans Dea
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 36 minuta
Çmimi total: 300 Lekë
1

14:00KonispolStacioni Konispol

14:45SarandëStacioni Sarandë

Ylma Konispol
300Lekë
2
Ndërrim në: Trans DeaPritja: 15 minuta
3

15:00SarandëStacioni Sarandë

17:23FierStacioni Fier

Trans Dea
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 23 minuta
Çmimi total: 300 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.