GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Konispol, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00KonispolStacioni Konispol

20:15TiranëStacioni Tiranë

Anbastar
250Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:45KonispolStacioni Konispol

07:30SarandëStacioni Sarandë

Mehmeti Trans
300Lekë
2
Ndërrim në: Trans ButrintiPritja: 1 orë
3

08:30SarandëStacioni Sarandë

12:50TiranëStacioni Tiranë

Trans Butrinti
15.5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~6 orë, 5 minuta
1

07:00KonispolStacioni Konispol

07:45SarandëStacioni Sarandë

Ylma Konispol
300Lekë
2
Ndërrim në: Trans ButrintiPritja: 45 minuta
3

08:30SarandëStacioni Sarandë

12:50TiranëStacioni Tiranë

Trans Butrinti
15.5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
1

15:00KonispolStacioni Konispol

19:40DurrësStacioni Durrës

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 40 minuta
3

20:20DurrësStacioni Durrës

20:58TiranëStacioni Tiranë

Riki Trans
50Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 58 minuta
Çmimi total: 50 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.