GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Konispol, Shqipëri Lushnje, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00KonispolStacioni Konispol

18:37LushnjeStacioni Lushnje

20:15Tiranë

Anbastar
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00KonispolStacioni Konispol

14:45SarandëStacioni Sarandë

Ylma Konispol
300Lekë
2
Ndërrim në: Trans DeaPritja: 15 minuta
3

15:00SarandëStacioni Sarandë

18:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
900Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 4 minuta
Çmimi total: 1200 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.