GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kamëz, Shqipëri Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:13KamëzStacioni Kamëz

09:31TiranëStacioni Tiranë

Magic Globe
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 29 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 47 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.