GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kamëz, Shqipëri Kavajë, Shqipëri

1

06:00KamëzStacioni Kamëz

06:40DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Baturba Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

06:50DurrësStacioni Durrës

07:15KavajëStacioni Kavajë

Baturba Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
1

06:15KamëzStacioni Kamëz

06:55DurrësStacioni Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

07:05DurrësStacioni Durrës

07:30KavajëStacioni Kavajë

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
1

06:15KamëzStacioni Kamëz

06:55DurrësStacioni Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 10 minuta
3

07:05DurrësStacioni Durrës

07:30KavajëStacioni Kavajë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
1

06:15KamëzStacioni Kamëz

06:55DurrësStacioni Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

07:05DurrësStacioni Durrës

07:30KavajëStacioni Kavajë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
1

06:30KamëzStacioni Kamëz

07:10DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

07:20DurrësStacioni Durrës

07:45KavajëStacioni Kavajë

Beam Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
1

06:30KamëzStacioni Kamëz

07:10DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 10 minuta
3

07:20DurrësStacioni Durrës

07:45KavajëStacioni Kavajë

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
1

06:30KamëzStacioni Kamëz

07:10DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

07:20DurrësStacioni Durrës

07:45KavajëStacioni Kavajë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
1

06:30KamëzStacioni Kamëz

07:10DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

07:20DurrësStacioni Durrës

07:45KavajëStacioni Kavajë

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
1

07:00KamëzStacioni Kamëz

07:40DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Kei Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

07:50DurrësStacioni Durrës

08:15KavajëStacioni Kavajë

Kei Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
1

07:30KamëzStacioni Kamëz

08:10DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Baturba Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

08:20DurrësStacioni Durrës

08:45KavajëStacioni Kavajë

Baturba Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.