GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Kavajë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:30TiranëStacioni Tiranë

18:30KavajëStacioni Kavajë

19:49Fier

Kompakt
?Lekë

17:30TiranëStacioni Tiranë

18:25KavajëStacioni Kavajë

19:45Berat

Mangalemi
?Lekë

18:00TiranëStacioni Tiranë

19:00KavajëStacioni Kavajë

20:19Fier

Kompakt
?Lekë

18:30TiranëStacioni Tiranë

19:30KavajëStacioni Kavajë

20:49Fier

Kompakt
?Lekë

18:30TiranëStacioni Tiranë

19:30KavajëStacioni Kavajë

22:00Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€

20:30TiranëStacioni Tiranë

21:30KavajëStacioni Kavajë

00:00Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

20:20TiranëStacioni Tiranë

20:55DurrësStacioni Durrës

Alba Trans
?€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 10 minuta
3

21:05DurrësStacioni Durrës

21:30KavajëStacioni Kavajë

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.