GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gostivar, Maqedonia e Veriut Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

18:45Kërçovë

19:33GostivarStacioni Gostivar

20:39ShkupStacioni Shkup

Pa Percaktuar
?den

19:45GostivarStacioni Gostivar

20:51ShkupStacioni Shkup

Euroturist
250den

18:00Ohër

19:48GostivarStacioni Gostivar

20:54ShkupStacioni Shkup

Delfina Tours
?den

19:00Strugë

20:44GostivarStacioni Gostivar

21:50ShkupStacioni Shkup

22:22Kumanovë

Edi Tours
?den

19:00Ohër

20:48GostivarStacioni Gostivar

21:54ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den

19:15Strugë

20:59GostivarStacioni Gostivar

22:05ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
?den

20:30Ohër

22:18GostivarStacioni Gostivar

23:24ShkupStacioni Shkup

Delfina Tours
?den

21:30Ohër

23:18GostivarStacioni Gostivar

00:24ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:20GostivarStacioni Gostivar

19:45TetovëStacioni Tetovë

Euroturist
?den
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 13 minuta
3

19:58TetovëStacioni Tetovë

20:39ShkupStacioni Shkup

Pa Percaktuar
?den
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
1

19:30GostivarStacioni Gostivar

19:55TetovëStacioni Tetovë

Euroturist
?den
2
Ndërrim në: EuroturistPritja: 15 minuta
3

20:10TetovëStacioni Tetovë

20:51ShkupStacioni Shkup

Euroturist
?den
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 21 minuta
1

19:33GostivarStacioni Gostivar

19:58TetovëStacioni Tetovë

Pa Percaktuar
?den
2
Ndërrim në: EuroturistPritja: 12 minuta
3

20:10TetovëStacioni Tetovë

20:51ShkupStacioni Shkup

Euroturist
?den
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
1

19:33GostivarStacioni Gostivar

19:58TetovëStacioni Tetovë

Pa Percaktuar
?den
2
Ndërrim në: Delfina ToursPritja: 15 minuta
3

20:13TetovëStacioni Tetovë

20:54ShkupStacioni Shkup

Delfina Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 21 minuta
1

20:44GostivarStacioni Gostivar

21:09TetovëStacioni Tetovë

Edi Tours
?den
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 15 minuta
3

21:24TetovëStacioni Tetovë

22:05ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 21 minuta
1

20:48GostivarStacioni Gostivar

21:13TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 11 minuta
3

21:24TetovëStacioni Tetovë

22:05ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
1

20:48GostivarStacioni Gostivar

21:13TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 11 minuta
3

21:24TetovëStacioni Tetovë

22:05ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.