GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gostivar, Maqedonia e Veriut Veronë, Itali

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

22:30GostivarStacioni Gostivar

02:00TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: Artani Bus LinePritja: 3 orë
3

05:00TiranëStacioni Tiranë

20:30VeronëStacioni Veronë

Artani Bus Line
60€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~22 orë
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.