GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Veronë, Itali

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: Saba ToursPritja: 3 orë, 55 minuta
3

13:15PrishtinëStacioni Prishtinë

10:05VeronëStacioni Veronë

Saba Tours
70€
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 5 minuta
Çmimi total: 85
1

07:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

10:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Saba ToursPritja: 2 orë, 40 minuta
3

13:15PrishtinëStacioni Prishtinë

10:05VeronëStacioni Veronë

Saba Tours
70€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 50 minuta
Çmimi total: 85

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.