GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gostivar, Maqedonia e Veriut Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:00Ohër

20:48GostivarStacioni Gostivar

21:54ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den

19:15Strugë

20:59GostivarStacioni Gostivar

22:05ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
?den

20:30Ohër

22:18GostivarStacioni Gostivar

23:24ShkupStacioni Shkup

Delfina Tours
?den

21:30Ohër

23:18GostivarStacioni Gostivar

00:24ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

20:48GostivarStacioni Gostivar

21:13TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 11 minuta

21:24TetovëStacioni Tetovë

22:05ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta

20:48GostivarStacioni Gostivar

21:13TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 11 minuta

21:24TetovëStacioni Tetovë

22:05ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.