GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fushë Kosovë, Kosovë Ulqin, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:49Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

20:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Norway Travel Gjakovë
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 59 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:00UlqinStacioni Ulqin

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 11 minuta
Çmimi total: 15
1

20:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

20:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 29 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:00UlqinStacioni Ulqin

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 41 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.