GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Duhël, Kosovë Blaçi, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:10Prishtinë

13:10DuhëlStacioni Duhël

14:45BlaçiStacioni Blaçi

14:49Zaplluxhe

Bres Turs
?€

12:50Prishtinë

13:50DuhëlStacioni Duhël

15:25BlaçiStacioni Blaçi

15:29Zaplluxhe

Erza
?€

14:45Prishtinë

15:45DuhëlStacioni Duhël

17:20BlaçiStacioni Blaçi

17:24Zaplluxhe

Tosa
?€

16:40Prishtinë

17:40DuhëlStacioni Duhël

19:15BlaçiStacioni Blaçi

19:19Zaplluxhe

Bres Turs
?€

19:15Prishtinë

20:15DuhëlStacioni Duhël

21:50BlaçiStacioni Blaçi

21:54Zaplluxhe

Bres Turs
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:48DuhëlStacioni Duhël

13:30PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 15 minuta
3

13:45PrizrenStacioni Prizren

14:45BlaçiStacioni Blaçi

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta
1

12:51DuhëlStacioni Duhël

13:27PrizrenStacioni Prizren

Rudi
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 18 minuta
3

13:45PrizrenStacioni Prizren

14:45BlaçiStacioni Blaçi

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.