GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lipjan, Kosovë Blaçi, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:03LipjanStacioni Lipjan

11:28PrishtinëStacioni Prishtinë

Shala Trans
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 42 minuta
3

12:10PrishtinëStacioni Prishtinë

14:45BlaçiStacioni Blaçi

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 42 minuta
1

11:05LipjanStacioni Lipjan

11:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 43 minuta
3

12:10PrishtinëStacioni Prishtinë

14:45BlaçiStacioni Blaçi

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
1

11:25LipjanStacioni Lipjan

11:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Lipjan Sh.P.K
1€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 23 minuta
3

12:10PrishtinëStacioni Prishtinë

14:45BlaçiStacioni Blaçi

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
Çmimi total: 1
1

11:30LipjanStacioni Lipjan

11:52PrishtinëStacioni Prishtinë

Jeta
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 18 minuta
3

12:10PrishtinëStacioni Prishtinë

14:45BlaçiStacioni Blaçi

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

11:44LipjanStacioni Lipjan

13:05PrizrenStacioni Prizren

Sharri
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 40 minuta
3

13:45PrizrenStacioni Prizren

14:45BlaçiStacioni Blaçi

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
1

11:45LipjanStacioni Lipjan

12:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Didi
?€
2
Ndërrim në: ErzaPritja: 43 minuta
3

12:50PrishtinëStacioni Prishtinë

15:25BlaçiStacioni Blaçi

Erza
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
1

11:45LipjanStacioni Lipjan

12:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Lipjan Sh.P.K
1€
2
Ndërrim në: ErzaPritja: 43 minuta
3

12:50PrishtinëStacioni Prishtinë

15:25BlaçiStacioni Blaçi

Erza
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
Çmimi total: 1
1

12:00LipjanStacioni Lipjan

12:22PrishtinëStacioni Prishtinë

Erza
?€
2
Ndërrim në: ErzaPritja: 28 minuta
3

12:50PrishtinëStacioni Prishtinë

15:25BlaçiStacioni Blaçi

Erza
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 25 minuta
1

12:09LipjanStacioni Lipjan

13:30PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 15 minuta
3

13:45PrizrenStacioni Prizren

14:45BlaçiStacioni Blaçi

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 36 minuta
1

12:09LipjanStacioni Lipjan

13:30PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
?€
2
Ndërrim në: ErzaPritja: 55 minuta
3

14:25PrizrenStacioni Prizren

15:25BlaçiStacioni Blaçi

Erza
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 16 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.