GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Malishevë, Kosovë Blaçi, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:51MalishevëStacioni Malishevë

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
3€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 55 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:15BlaçiStacioni Blaçi

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 24 minuta
Çmimi total: 3
1

15:26MalishevëStacioni Malishevë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
3€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 20 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:15BlaçiStacioni Blaçi

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 49 minuta
Çmimi total: 3
1

15:30MalishevëStacioni Malishevë

16:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
3€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 23 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:15BlaçiStacioni Blaçi

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 45 minuta
Çmimi total: 3
1

18:06MalishevëStacioni Malishevë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Shehu 2000
3€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 15 minuta
3

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

21:50BlaçiStacioni Blaçi

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 44 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.