GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Blaçi, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00TiranëStacioni Tiranë

19:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 1 orë, 50 minuta
3

20:50PrizrenStacioni Prizren

21:50BlaçiStacioni Blaçi

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

17:00TiranëStacioni Tiranë

20:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 50 minuta
3

20:50PrizrenStacioni Prizren

21:50BlaçiStacioni Blaçi

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.