GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Malishevë, Kosovë Heilbronn, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:21MalishevëStacioni Malishevë

08:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi Tours
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 45 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59HeilbronnStacioni Heilbronn

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 38 minuta
Çmimi total: 80
1

07:40MalishevëStacioni Malishevë

08:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Lumi Reisen
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 33 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59HeilbronnStacioni Heilbronn

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 19 minuta
Çmimi total: 80

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.