GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Suharekë, Kosovë Heilbronn, Gjermani

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:30SuharekëStacioni Suharekë

07:29HeilbronnStacioni Heilbronn

Deva Tours
80€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:33SuharekëStacioni Suharekë

07:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Didi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë, 18 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59HeilbronnStacioni Heilbronn

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 26 minuta
Çmimi total: 80
1

06:48SuharekëStacioni Suharekë

07:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbëria Turist
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë, 3 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59HeilbronnStacioni Heilbronn

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 11 minuta
Çmimi total: 80
1

07:03SuharekëStacioni Suharekë

08:12PrishtinëStacioni Prishtinë

Drini Reisen
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 48 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59HeilbronnStacioni Heilbronn

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 56 minuta
Çmimi total: 80
1

07:23SuharekëStacioni Suharekë

08:32PrishtinëStacioni Prishtinë

Fidani Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 28 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59HeilbronnStacioni Heilbronn

Deva Tours
80€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 36 minuta
Çmimi total: 80
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.