GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Deçan, Kosovë Ulqin, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:20DeçanStacioni Deçan

09:37PrizrenStacioni Prizren

Gramozi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 23 minuta
3

10:00PrizrenStacioni Prizren

14:30UlqinStacioni Ulqin

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.