GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Deçan, Kosovë Strugë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:35DeçanStacioni Deçan

13:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Kujtimi Bus
5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 31 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30StrugëStacioni Strugë

Amalfi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.