GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Deçan, Kosovë Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:30DeçanStacioni Deçan

19:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 36 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 25 minuta
Çmimi total: 8.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.