GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Deçan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:45ShkupStacioni Shkup

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Motoja
8.5€
2
Ndërrim në: Kujtimi BusPritja: 40 minuta
3

14:20PrishtinëStacioni Prishtinë

16:14DeçanStacioni Deçan

Kujtimi Bus
5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 29 minuta
Çmimi total: 8.5
1

15:00ShkupStacioni Shkup

16:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Albusi
8€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 24 minuta
3

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

19:14DeçanStacioni Deçan

Mendi
5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 14 minuta
Çmimi total: 8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.