GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Deçan, Kosovë Fushë Kosovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:42DeçanStacioni Deçan

07:02PejëStacioni Pejë

Travel Agency "Dreni"
1.5€
2
Ndërrim në: Deli AbaziPritja: 18 minuta
3

07:20PejëStacioni Pejë

08:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Deli Abazi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta
Çmimi total: 1.5
1

07:20DeçanStacioni Deçan

07:47GjakovëStacioni Gjakovë

Kastrati
2€
2
Ndërrim në: CaliPritja: 13 minuta
3

08:00GjakovëStacioni Gjakovë

09:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Cali
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 2
1

07:42DeçanStacioni Deçan

08:02PejëStacioni Pejë

Albi
?€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 18 minuta
3

08:20PejëStacioni Pejë

09:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Koha
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta
1

08:07DeçanStacioni Deçan

08:27PejëStacioni Pejë

Halimaj
1.5€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 13 minuta
3

08:40PejëStacioni Pejë

09:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Mendi
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
Çmimi total: 6.5
1

08:20DeçanStacioni Deçan

08:47GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
2€
2
Ndërrim në: ShpattursPritja: 13 minuta
3

09:00GjakovëStacioni Gjakovë

10:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Shpatturs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 2
1

08:20DeçanStacioni Deçan

08:47GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
2€
2
Ndërrim në: ShpattursPritja: 13 minuta
3

09:00GjakovëStacioni Gjakovë

10:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Shpatturs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 2
1

08:27DeçanStacioni Deçan

08:47PejëStacioni Pejë

Halimaj
1.5€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 13 minuta
3

09:00PejëStacioni Pejë

10:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Koha
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
Çmimi total: 1.5
1

08:42DeçanStacioni Deçan

09:02PejëStacioni Pejë

Erblini
1.5€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 18 minuta
3

09:20PejëStacioni Pejë

10:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Monika
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta
Çmimi total: 1.5
1

08:47DeçanStacioni Deçan

09:07PejëStacioni Pejë

Erion Tours
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 13 minuta
3

09:20PejëStacioni Pejë

10:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Monika
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
1

08:50DeçanStacioni Deçan

09:17GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
2€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 13 minuta
3

09:30GjakovëStacioni Gjakovë

10:49Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bledi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 2

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.