GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fushë Kosovë, Kosovë Deçan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:20PejëStacioni Pejë

Gjocaj Tours
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 10 minuta
3

18:30PejëStacioni Pejë

18:50DeçanStacioni Deçan

Gramozi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.