GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Fushë Kosovë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30TiranëStacioni Tiranë

14:59DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 31 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.