GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Berlin, Gjermani Fushë Kosovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00BerlinStacioni Berlin

15:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
90€
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 31 minuta
3

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

16:45Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Niku-Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 45 minuta
Çmimi total: 90
1

16:00BerlinStacioni Berlin

15:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
90€
2
Ndërrim në: Shehu 2000Pritja: 36 minuta
3

16:35PrishtinëStacioni Prishtinë

16:52Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Shehu 2000
0.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 52 minuta
Çmimi total: 90
1

16:00BerlinStacioni Berlin

15:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
90€
2
Ndërrim në: Vellazerit FeriziPritja: 46 minuta
3

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Vellazerit Ferizi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë
Çmimi total: 90
1

16:00BerlinStacioni Berlin

15:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
90€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 56 minuta
3

16:55PrishtinëStacioni Prishtinë

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Didi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 10 minuta
Çmimi total: 90
1

16:00BerlinStacioni Berlin

15:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
90€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 1 orë, 1 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Gjocaj Tours
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 10 minuta
Çmimi total: 90
1

16:00BerlinStacioni Berlin

15:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
90€
2
Ndërrim në: ShpattursPritja: 1 orë, 1 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:12Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Shpatturs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 12 minuta
Çmimi total: 90
1

16:00BerlinStacioni Berlin

15:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
90€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 1 orë, 1 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Berisha Impex
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 15 minuta
Çmimi total: 90
1

16:00BerlinStacioni Berlin

15:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
90€
2
Ndërrim në: EronaPritja: 1 orë, 1 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Erona
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 15 minuta
Çmimi total: 90
1

16:00BerlinStacioni Berlin

15:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
90€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 1 orë, 16 minuta
3

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Didi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 30 minuta
Çmimi total: 90
1

16:00BerlinStacioni Berlin

15:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
90€
2
Ndërrim në: DurakuPritja: 1 orë, 16 minuta
3

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Duraku
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 30 minuta
Çmimi total: 90

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.