GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Babush i Muhaxhërve, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:45Ferizaj

15:03Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

15:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Fehmi-Company
1€

15:15Ferizaj

15:33Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

16:05PrishtinëStacioni Prishtinë

Cufa-Reisen
1€

15:30Ferizaj

15:48Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Azizi
1€

15:45Ferizaj

16:03Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

16:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Dritoni-Reisen
1€

16:00Ferizaj

16:20Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

16:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Endriti Sh.P.K
?€

16:15Ferizaj

16:33Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

17:05PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbeni Tours
1€

16:30Ferizaj

16:48Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Medina
1€

16:45Ferizaj

17:03Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti T
0.5€

17:00Ferizaj

17:18Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

17:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Ballkani
1€

17:45Ferizaj

18:03Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

18:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Fehmi-Company
1€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.