GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Babush i Muhaxhërve, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

16:00Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

16:20Ferizaj

Endriti Sh.P.K
?€

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:32Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

16:50Ferizaj

Fehmi-Company
1€

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

16:47Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

17:05Ferizaj

Fehmi-Company
1€

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

17:17Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

17:35Ferizaj

Cufa-Reisen
1€

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:32Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

17:50Ferizaj

Azizi
1€

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:47Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

18:05Ferizaj

Dritoni-Reisen
1€

17:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:05Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

18:20Ferizaj

Endriti Sh.P.K
?€

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

18:17Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

18:35Ferizaj

Arbeni Tours
1€

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:32Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

18:50Ferizaj

Medina
1€

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

19:02Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

19:20Ferizaj

Meti T
1€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.