GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Zaplluxhe, Kosovë Prishtinë, Kosovë

1

05:40ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

06:40PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
1.5€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 30 minuta
3

07:10PrizrenStacioni Prizren

09:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhur Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 27 minuta
Çmimi total: 6.5
1

05:40ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

06:40PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 30 minuta
3

07:10PrizrenStacioni Prizren

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhur Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
Çmimi total: 5
1

06:00ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

07:00PrizrenStacioni Prizren

Qaza
?€
2
Ndërrim në: Mir ToursPritja: 25 minuta
3

07:25PrizrenStacioni Prizren

09:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Mir Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 25 minuta
Çmimi total: 5
1

06:30ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

07:30PrizrenStacioni Prizren

Tosa
1.5€
2
Ndërrim në: ErlinesPritja: 25 minuta
3

07:55PrizrenStacioni Prizren

09:52PrishtinëStacioni Prishtinë

Erlines
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 22 minuta
Çmimi total: 6.5
1

07:30ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

08:30PrizrenStacioni Prizren

Qaza
?€
2
Ndërrim në: SharriPritja: 30 minuta
3

09:00PrizrenStacioni Prizren

10:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharri
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 27 minuta
Çmimi total: 5
1

08:00ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

09:00PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
1.5€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 30 minuta
3

09:30PrizrenStacioni Prizren

11:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 27 minuta
Çmimi total: 6.5
1

09:00ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

10:00PrizrenStacioni Prizren

Erza
?€
2
Ndërrim në: ErzaPritja: 25 minuta
3

10:25PrizrenStacioni Prizren

12:22PrishtinëStacioni Prishtinë

Erza
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 22 minuta
Çmimi total: 5
1

10:00ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

11:00PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: ShpejtimiPritja: 30 minuta
3

11:30PrizrenStacioni Prizren

13:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpejtimi
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 25 minuta
Çmimi total: 5
1

11:30ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

12:30PrizrenStacioni Prizren

Qaza
?€
2
Ndërrim në: Arbëria TuristPritja: 30 minuta
3

13:00PrizrenStacioni Prizren

14:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbëria Turist
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 27 minuta
Çmimi total: 5
1

13:10ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

14:10PrizrenStacioni Prizren

Qaza
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 15 minuta
3

14:25PrizrenStacioni Prizren

16:22PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 12 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.