GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Zaplluxhe, Kosovë Duhël, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:10ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

14:10PrizrenStacioni Prizren

Qaza
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 15 minuta
3

14:25PrizrenStacioni Prizren

15:23DuhëlStacioni Duhël

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
1

14:00ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

15:00PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
1.5€
2
Ndërrim në: Bashkimi ReisenPritja: 10 minuta
3

15:10PrizrenStacioni Prizren

16:08DuhëlStacioni Duhël

Bashkimi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 8 minuta
Çmimi total: 1.5
1

14:06ZaplluxheStacioni Zaplluxhe

14:37PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
?€
2
Ndërrim në: ErlinesPritja: 13 minuta
3

14:50PrizrenStacioni Prizren

15:48DuhëlStacioni Duhël

Erlines
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.