GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Zajm, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00Pejë

13:30ZajmStacioni Zajm

14:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Ballkani Pejë
?€

13:20Pejë

13:50ZajmStacioni Zajm

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Orbita
?€

13:40Pejë

14:10ZajmStacioni Zajm

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Monika
?€

14:00Pejë

14:30ZajmStacioni Zajm

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
?€

14:40Pejë

15:10ZajmStacioni Zajm

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Gjocaj Tours
?€

15:00Pejë

15:30ZajmStacioni Zajm

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi
?€

15:20Pejë

15:50ZajmStacioni Zajm

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Turist
?€

15:40Pejë

16:10ZajmStacioni Zajm

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
?€

16:00Pejë

16:30ZajmStacioni Zajm

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
?€

17:20Pejë

17:50ZajmStacioni Zajm

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Omega T.
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.