GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Zagreb, Kroaci Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:00ZagrebStacioni Zagreb

04:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
50€

20:00ZagrebStacioni Zagreb

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Vector Travel
50€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00ZagrebStacioni Zagreb

05:00GjakovëStacioni Gjakovë

Shpatturs
50€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 1 orë
3

06:00GjakovëStacioni Gjakovë

07:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~12 orë, 31 minuta
Çmimi total: 55
1

19:00ZagrebStacioni Zagreb

04:25PrizrenStacioni Prizren

Shpatturs
50€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 1 orë, 20 minuta
3

05:45PrizrenStacioni Prizren

07:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Didi
5€
Kohëzgjatja totale:~12 orë, 42 minuta
Çmimi total: 55
1

20:00ZagrebStacioni Zagreb

09:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
50€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 30 minuta
3

09:30PrizrenStacioni Prizren

11:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 27 minuta
Çmimi total: 50
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.